UTA turpina attīstīt savu tīklu Krievijā un Baltkrievijā 

  • Stratēģiskās partnerības izveide ar LUKOIL
  • Tiek stiprināta UTA klātbūtne Austrumeiropā
  • UTA tīkls tiek paplašināts līdz vairāk nekā 44 000 degvielas uzpildes stacijām

 

Klainosthaima (Kleinostheim)/Maskava – 2018. gada 19. jūnijs. Uzņēmums UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) ir paplašinājis to degvielas uzpildes staciju tīklu Eiropā, kas nodrošina mūsu pakalpojumus: No šī brīža degvielas uzpildes un pakalpojumu karšu nodrošinātāja klienti ar savām UTA kartēm var veikt degvielas uzpildi bez skaidras naudas vairāk nekā 2100 Krievijas un vairāk nekā 83 Baltkrievijas degvielas uzpildes stacijās. Šim nolūkam tika paplašināta stratēģiskā partnerība ar LUKOIL grupai piederošo uzņēmumu LICARD Euroservices GmbH, kas līdz šim nodrošināja pakalpojumu sniegšanu atsevišķās degvielas uzpildes stacijās Bulgārijā un visā Rumānijā. Līdz ar gandrīz 2200 jaunajām degvielas uzpildes stacijām, kurās no šīs dienas Krievijā un Baltkrievijā nodrošina UTA pakalpojumus, mūsu tīkls Austrumeiropā ir pieaudzis līdz vairāk nekā 12 000 degvielas uzpildes stacijām.

“Sadarbība ar UTA mums sniedz milzīgas izaugsmes iespējas”, atzīst LICARD Euroservices GmbH izpilddirektors Kirils Vorobjovs (Kirill Vorobyev). “Saņemot atbalstu no tik ietekmīga un uzticama sadarbības partnera, turpmāk mēs pavisam mērķtiecīgi varam novirzīt Eiropas transporta uzņēmums uz mūsu LUKOIL degvielas uzpildes stacijām Austrumeiropā un Krievijā.”

Savukārt UTA ieguvums ir izdevīgās Krievijas degvielas cenas. “Šī gada sākumā mēs būtiski esam nostiprinājuši savu klātbūtni Austrumeiropā. Tāpēc mēs priecājamies, ka turpmāk saviem klientiem varam nodrošināt konkurētspējīgu piedāvājumu arī šajā – tik ļoti būtiskajā tranzīta un mērķa tirgū”, saka UTA vadītājs Folkers Hubers (Volker Huber). “Līdz ar to mūsu tīkls ietver vairāk nekā 44 000 degvielas stacijas 37 Eiropas valstīs.”