Vācijā transportlīdzekļiem, kuru pieļaujamais svars ir 7,5 tonnas un vairāk, ir uzlikts ceļu nodoklis. Šos ceļu nodokļus varat apmaksāt ar UTA. Jums tikai vajag izvēlēties vēlamo maksājuma veidu – maksājums izmantojot uzstādīto ceļu ierīci, tiešsaistē vai tieši blakus maksas ceļiem esošajos terminālos.

Jūs bieži ceļojat uz vai cauri Austrijai? Sazinieties ar mums sakarā ar iespēju pasūtīt Toll2Go sistēmu – viena ierīce – divas valstis: Vācija un Austrija.

Reģistrējiet savus transportlīdzekļus ar UTA!

Ietaupiet savu administratīvo darbinieku laiku un izmantojiet ātru un profesionālu UTA darbinieku palīdzību.

Kā reģistrēt transportlīdzekļus Vācijas ceļu nodokļu sistēmā?

Jums vajadzēs tikai nosūtīt datus par transportlīdzekļiem, kurus Jūs vēlaties reģistrēt Toll Collect sistēmā, un UTA klientu apkalpošanas speciālisti parūpēsies par pārējo pasūtīšanas procesu. Izbaudiet mūsu ātru un profesionālu apkalpošanu.

  • Jūs vēl neesat reģistrējies Toll Collect sistēmā?
    Ja jūs neesat reģistrēts Toll Collect sistēmā, lūdzu lejupielādēt nepieciešamās veidlapas (skatīt zemāk)
  • Jūs jau esat reģistrēts Toll Collect klients, bet vēlētos rēķinus saņemt caur UTA?

Mēs esam priecīgi piedāvāt savus pakalpojumus. Jums būs nepieciešams tikai aizpildīt veidlapu „Payment Method – Fuel Card“. Vēlaties reģistrēt vairāk transportlīdzekļu? Ja vēlaties, sazinieties ar mums!

Pateicoties mūsu ātrai un profesionālai apkalpošanas komandai, ceļu nodokļus par Vācijas ceļiem ir iespējams apmaksāt ar UTA!

  • Pēc transportlīdzekļa reģistrācijas (bezmaksas), Jūs saņemsiet apstiprinājuma vēstuli no Toll Collect uz Jūsu e-pastu, kurā būs norādīti reģsitrēto transportlīdzekļu dati (katram vilcējam atnāks atsevišķa vēstule)
  • Ietaupiet dārgu laiku, reģistrējieties Vācijas ceļu nodokļu sistēmā Toll Collect, lai izvairītos no apstāšanās pie Toll Collect termināliem.

TOLL2GO: Viena ierīce – Vācijā un Austrijā

Lai padarītu ērtāku norēķināšanos, transportlīdzekļiem, kuru svars ≥ 12 t, Vācijā un Austrijā izmantojiet vienu Toll Collect ierīci (TC-OBU).

Esošajiem un jaunajiem klientiem ASFINAG operatora pakalpojums TOLL2GO un Toll Collect piedāvā atliktā maksājuma veidu.

Priekšrocības:

  • Toll Collect – viena ierīce Vācijā un Austrijā.
  • Bezmaksas GO-Box pieslēgums TC-OBU
  • Visi darījumi ir redzami vienā UTA rēķinā.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, Jums ir jāiesniedz pieteikums tieši caur ASFINAG portāla pašapkalpošanās zonu (SelfCare).

Tad, kad Jūsu pieteikumu būs pārbaudīts un saņemsiet pozitīvu atbildi, Toll Collect aktivizēs Austrijas ceļus TC-OBU ierīcē. ASFINAG informēs Jūs pa e-pastu, kā arī pašapkalpošanas zonā (SelfCare Portal) par veiksmīgu Austrijas ceļu aktivizēšanu Toll Collect.

Tad, kad saņemsiet apstiprinājumu, Toll Collect ierīci var izmantot Austrijā, maksājot par ceļiem. Ja transportlīdzeklim, kurā veicāt Austrijas ceļu pieslēgšanu Toll Collect ierīcei, iepriekš bija GO-Box ierīce, tā pēc iespējas ātrāk jāatdot vienam no GO-Box apkalpošanas centram, lai izvairītos no dubulta ceļu nodokļa.

Ja vēlaties saņemt papildu informāciju, lūdzu sazināties ar mums.