Lai izmantotu lielceļus vai ātrgaitas šosejas Austrijā, vilcējiem, kas sver vairāk nekā 3,5 tonnas, ir jāmaksā ceļu nodoklis. Ar UTA Jūs varat izvēlēties vienu no diviem Austrijas ceļu iespējamiem apmaksas veidiem. Viens no tiem ir GO-Box ierīce. GO-Box ir ierīce, ar kuru palīdzību Jūs varat samaksāt visus nodokļus par ceļiem un tiltiem.

Iespējamie samaksas veidi ar GO-Box ierīci:

  • Post-pay (atlikts maksājuma veids)
    Šis maksājuma veids dos iespēju par Austrijas ceļiem samaksāt ar atpakaļejošu datumu. Izvēlieties starpniecības partneri UTA, un visi nodokļi par Austrijas ceļiem tiks iekļauti UTA rēķinos.
  • Pre-pay (priekšapmaksas veids)
    Izvēloties šo maksājuma veidu, GO-Box ierīci jums vajadzēs papildināt, un tad būs iespēja šķērsot Austrijas ceļus līdz beigsies naudas limits. Papildināt ierīci var izmantojot UTA karti.

Abos maksājumu veidos Austrijas ceļa nodokļu operators ASFINAG GO-Box aparātus apliek ar 5 EUR nodokli.

Ja vēlaties ērti un āti pasūtīt GO-Box ierīci caur UTA, Jums vajadzēs parakstīt pasūtījuma formu, kuru jau bus aizpildījuši UTA klientu apkalpošanas speciālisti. Kā arī ļoti steidzamā gadījumā ierīci var pasūtīt, nosūtot pasūtījuma veidlapu pa faksu uz Austriju: 00800/88268362 (bezmaksas tālrunis visā Eiropā).

Pasūtot pa e-pastu vai pa pastu, Jūs saņemsiet apstiprinājuma vēstuli no ASFINAG, kurā būs norādīts aparāta paņemšanas kods (16 ciparu ar svītrkodu). Ierīce tiks nodota vienā no GO-Box punktiem, uzrādot šo kodu un utransportlīdzekļa reģistrācijas apliecību.

Ja vēlaties saņemt papildu informāciju, lūdzu sazināties ar mums.

TOLL2GO: Viena ierīce – Vācijā un Austrijā

Lai padarītu ērtāku norēķināšanos, transportlīdzekļiem, kuru svars ≥ 12 t, Vācijā un Austrijā izmantojiet vienu Toll Collect ierīci (TC-OBU).

Esošajiem un jaunajiem klientiem ASFINAG operatora pakalpojums TOLL2GO un Toll Collect piedāvā atliktā maksājuma veidu.

Priekšrocības:

  • Toll Collect – viena ierīce Vācijā un Austrijā.
  • Bezmaksas GO-Box pieslēgums TC-OBU
  • Visi darījumi ir redzami vienā UTA rēķinā.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, Jums ir jāiesniedz pieteikums tieši caur ASFINAG portāla pašapkalpošanās zonu (SelfCare).

Tad, kad Jūsu pieteikumu būs pārbaudīts un saņemsiet pozitīvu atbildi, Toll Collect aktivizēs Austrijas ceļus TC-OBU ierīcē. ASFINAG informēs Jūs pa e-pastu, kā arī pašapkalpošanas zonā (SelfCare Portal) par veiksmīgu Austrijas ceļu aktivizēšanu Toll Collect.

Tad, kad saņemsiet apstiprinājumu, Toll Collect ierīci var izmantot Austrijā, maksājot par ceļiem. Ja transportlīdzeklim, kurā veicāt Austrijas ceļu pieslēgšanu Toll Collect ierīcei, iepriekš bija GO-Box ierīce, tā pēc iespējas ātrāk jāatdot vienam no GO-Box apkalpošanas centram, lai izvairītos no dubulta ceļu nodokļa.

Ja vēlaties saņemt papildu informāciju, lūdzu sazināties ar mums.