Jums pieder uzņēmums, kura parku sastāda transportlīdzekļi, kuru masa nepārsniedz 3,5 t.?

Mēs zinām, ka ikdienas daļējo kravu transportēšana un mainīgs piegādes laiks var izraisīt daudz stresa. Tomēr ar UTA varēsiet būt mierīgi! UTA autorizētās degvielas uzpildes stacijas atradīsiet jebkurā izvēlētajā maršrutā.

Priekšrocības

  • Atlaides degvielai
  • Norēķini vairāk nekā 51,000 punktos Eiropā
  • Elastīgi atlikto maksājumu termiņi
  • PVM un akcīzes nodokļu atmaksa no ārvalstīm
  • Viens rēķins, kas tiek apmaksāts vienā valūtā – eiro
  • Diennakts klientu apkalpošanas līnijas izmantošanas iespējas ārkārtas gadījumos vai arī, ja vēlaties bloķēt karti

Aizmirstiet par skaidro naudu pateicoties UTA degvielas kartei!

Ja Jūsu uzņēmums joprojām izmanto skaidro naudu, lai samaksātu par transportlīdzekļu remontu, degvielu un ceļa nodokļus, tad ir pienācis laiks pieņemt lēmumu, kas atvieglos Jūsu uzņēmuma darbu un palīdzēs vieglāk kontrolēt visus darījumus.

Pakalpojumi

Degviela

Ar UTA karti Jūs varēsiet uzpildīt degvielu un izmantot dažādus pakalpojumus pat 39,000 vietų Europoje. Turklāt saņemt atlaides, atkarībā no uzpildāmā degvielas daudzuma.

Ceļu nodokļi

Mēs sniegsim Jums visu informāciju par katras valsts ceļu nodokļu sistēmu un palīdzēsim pasūtīt ceļu, tiltu, tuneļu un prāmju apmaksas līdzekļus.

Akcīza un PVN atmaksa

Veicam akcīza un PVN nodokļa atmaksu par degvielu, dažādām precēm un pakalpojumiem, kas saistīti ar transportu no visām Eiropas Savienības valstīm un Norvēģijas. Ātri un vienkārši!

Papildu pakalpojumi

Nelaimes gadījuma vai bojājuma gadījumā mēs iesakām izmantot palīdzību 24/24. Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, Jums būs pieeja klientu zonai, UTA Station Finder (degvielas uzpildes stacijas meklēšanas) un Drive&Save platformai.

Kā kļūt par UTA klientu?

Rakstiet mums uz e-pastu riga@uta.lv vai sazinieties pa tālruni +370 5 2060 200. Pēc tam mēs Jums nosūtīsim informatīvās veidlapas, kuras būs jāaizpilda, norādot uzņēmuma datus un datus par transportlīdzekļu parku.