Vai Jums pieder pasažieru pārvadājumu uzņēmums?

Ja Jums pieder pasažieru pārvadājumu uzņēmums, Jūs saprotat, cik svarīgi ir nodrošināt savu pasažieru drošību, regularitāti un precizitāti. UTA Jums piedāvā karti, kura apmierinās visas Jūsu vajadzības: ar to var apmaksāt par degvielu un ceļiem visā Eiropā. Mēs piedāvājam Jums pievilcīgus maksājuma nosacījumi un rēķinus vienā valūtā.

Ar UTA Jūsu transportlīdzeklis ir drošs!

Pakalpojumi

Degviela

Ar UTA karti Jūs varēsiet uzpildīt degvielu un izmantot dažādus pakalpojumus pat 39,000 vietų Europoje. Turklāt saņemt atlaides, atkarībā no uzpildāmā degvielas daudzuma.

Ceļu nodokļi

Mēs sniegsim Jums visu informāciju par katras valsts ceļu nodokļu sistēmu un palīdzēsim pasūtīt ceļu, tiltu, tuneļu un prāmju apmaksas līdzekļus.

Akcīza un PVN atmaksa

Veicam akcīza un PVN nodokļa atmaksu par degvielu, dažādām precēm un pakalpojumiem, kas saistīti ar transportu no visām Eiropas Savienības valstīm un Norvēģijas. Ātri un vienkārši!

Papildu pakalpojumi

Nelaimes gadījuma vai bojājuma gadījumā mēs iesakām izmantot palīdzību 24/24. Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, Jums būs pieeja klientu zonai, UTA Station Finder (degvielas uzpildes stacijas meklēšanas) un Drive&Save platformai.

Kā kļūt par UTA klientu?

Rakstiet mums uz e-pastu riga@uta.lv vai sazinieties pa tālruni +370 5 2060 200. Pēc tam mēs Jums nosūtīsim informatīvās veidlapas, kuras būs jāaizpilda, norādot uzņēmuma datus un datus par transportlīdzekļu parku.