Jūs esat transportlīdzekļu virs 3,5 t. parka vadītājs?

Transporta uzņēmumiem degvielas patēriņš ir viens no svarīgākajiem faktoriem. Ikviens vēlas atrast labākās degvielas cenas un ērta maršruta apvienojumu, jebkurā vietā Eiropā.

Nav svarīgi, vai Jūs uzticēsiet transportlīdzekļus pilnīgi vai daļēji, mēs palīdzēsim Jums piegādāt preces laicīgi, nodrošinot zemākās degvielas izmaksas. Ar UTA Jūs ne tikai piegādāsiet preces laicīgi, bet arī ietaupīsiet naudu!

Priekšrocības

  • Atlaides degvielai
  • Norēķini vairāk nekā 54,000 norēķinu punkti visā Eiropā
  • Pievilcīgi un elastīgi atlikto maksājumu termiņi
  • Visi pakalpojumi vienā rēķinā
  • Iespēja atgūt PVN tieši caur mums
  • Steidzamos gadījumos (neparedzēts notikums vai kartes bloķēšana) ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem varat sazināties jebkurā diennakts laikā

UTA klienti var izmantot pievilcīgas atlaides degvielai un plašu degvielas uzpildes staciju tīklu visā Eiropā.

Pakalpojumi

Degviela

Ar UTA karti Jūs varēsiet uzpildīt degvielu un izmantot dažādus pakalpojumus pat 39,000 vietų Europoje. Turklāt saņemt atlaides, atkarībā no uzpildāmā degvielas daudzuma.

Ceļu nodokļi

Mēs sniegsim Jums visu informāciju par katras valsts ceļu nodokļu sistēmu un palīdzēsim pasūtīt ceļu, tiltu, tuneļu un prāmju apmaksas līdzekļus.

Akcīza un PVN atmaksa

Veicam akcīza un PVN nodokļa atmaksu par degvielu, dažādām precēm un pakalpojumiem, kas saistīti ar transportu no visām Eiropas Savienības valstīm un Norvēģijas. Ātri un vienkārši!

Papildu pakalpojumi

Nelaimes gadījuma vai bojājuma gadījumā mēs iesakām izmantot palīdzību 24/24. Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, Jums būs pieeja klientu zonai, UTA Station Finder (degvielas uzpildes stacijas meklēšanas) un Drive&Save platformai.

Kā kļūt par UTA klientu?

Rakstiet mums uz e-pastu riga@uta.lv vai sazinieties pa tālruni +370 5 2060 200. Pēc tam mēs Jums nosūtīsim informatīvās veidlapas, kuras būs jāaizpilda, norādot uzņēmuma datus un datus par transportlīdzekļu parku.